Budowa sieci światłowodowej na terenie powiatu wschowskiego

autor: Karol Dębickidata: 17.09.2021kategoria: Aktualności

Szanowni Państwo,

W związku z realizowaną inwestycją budowy sieci światłowodowej na terenie powiatu wschowskiego przedstawiamy informacje na jej temat.

Ponieważ, jest to inwestycja finansowana ze środków publicznych, także firma KAJA KOMPUTER będzie mogła korzystać z tej sieci, obsługując abonentów, znajdujących się w jej zasięgu. Miło nam będzie, jeśli zechcecie Państwo skorzystać z naszych usług. W tym celu zachęcamy do złożenia zamówienia na aktywację usługi w naszej firmie: telefonicznie: 65 547 6000 lub poprzez email: handlowy@kajakom.pl.

Prace związane z wykonaniem i uruchomieniem przyłącza realizować będą firmy zewnętrzne, i jeśli w pobliżu Państwa domu zauważycie Państwo instalatorów, należy z nimi uzgodnić sposób wykonania przyłącza na terenie Państwa nieruchomości. Firmy te nie będą pobierać żadnej opłaty za wykonanie instalacji, nie musicie też Państwo również składać u nich zamówienia na usługę, ani podpisywać umowy. Dopiero po zakończeniu prac instalacyjnych w razie zainteresowania usługą realizowaną poprzez światłowód, należy złożyć zamówienie na usługę. Po złożeniu przez Państwa zamówienia w naszej firmie, jeśli budowa sieci w Państwa rejonie zostanie zakończona, w Państwa imieniu zajmiemy się aktywacją usługi, i w tym celu w Państwa mieszkaniu będzie musiał pojawić się technik, który dokona końcowych prac instalacyjnych. Również w tym wypadku nie ponosicie Państwo żadnych kosztów, a jedyną opłatą za uruchomienie usługi będzie opłata aktywacyjna w wysokości 49 złotych, którą znajdzie się na pierwszej fakturze wystawionej po aktywacji usługi. Dostępne warianty usługi oraz ich ceny znajdziecie Państwo na naszej stronie pod adresem: https://kajakom.pl/oferta/dla-domu/internet-swiatlowodowy/dostep-do-internetu-swiatlowodem-popc/
Działając lokalnie, staramy się zapewniać wsparcie techniczne w znacznie większym zakresie niż konkurencyjne firmy. Liczymy także, że łatwość komunikacji z nami zachęci Państwa do wybrania lokalnej firmy, jako dostawcy usługi. Zapewniamy także że nasza oferta będzie konkurencyjna cenowo.

Jednocześnie informujemy, że nadal będziemy równolegle inwestować w łącza radiowe. Od kilku lat wykorzystujemy w naszej sieci technologicznie zaawansowane urządzenia firmy amerykańskiej firmy Cambium Networks, co znacząco zwiększyło dostępne możliwości techniczne i poprawiło naszą ofertę. Naszym celem jest świadczenie usługi dostępu do sieci Internet drogą radiową o parametrach zbliżonych do technologii światłowodowej, na możliwie największym obszarze. Zatem jeśli w Państwa domu nie będzie możliwa instalacja światłowodu, nadal będziecie Państwo mogli korzystać z naszych usług drogą radiową. Sieć radiowa będzie również nadal utrzymywana i rozwijana dla Tych z Państwa, dla których ta usługa jest odpowiednia, a niższe koszty jej świadczenia są ważnym elementem, dla których wybraliście Państwo naszą firmę.

Etapy przyłączenia do sieci światłowodowej Polska Cyfrowa:
1. Weryfikacja czy adres znajduje się w planowanym zakresie inwestycji (https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/)
Jeśli Twój dom nie jest oznaczony jako planowany do podłączenia, a mimo tego w pobliże został doprowadzony światłowód skontaktuj się z nami – zweryfikujemy aktualny stan realizacji inwestycji.

2. Zapoznaj się z naszą ofertą https://kajakom.pl/oferta/dla-domu/internet-swiatlowodowy/dostep-do-internetu-swiatlowodem-popc/ i po wybraniu odpowiedniej usługi zgłoś chęć jej uruchomienia – telefonicznie: 65 547 6000 lub poprzez email: handlowy@kajakom.pl .
Oczywiście nadal możesz korzystać z dotychczasowego łącza – jeśli uważasz, że usługa dostarczana drogą radiową jest dla Ciebie odpowiednia.

3. Gdy skontaktują się z Tobą instalatorzy uzgodnij sposób wprowadzania światłowodu do Twojego domu.

4. Po uruchomieniu sieci w Twojej okolicy ponownie w Twoim domu pojawi się technik by wykonać zakończenie światłowodu i zainstalować urządzenie końcowe.

5. Po instalacji urządzenia końcowego nastąpi aktywacja wybranej usługi – możesz korzystać z nowego łącza.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących poruszonych w tej korespondencji spraw, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (65 547 6000) lub mailowego (handlowy@kajakom.pl)

Pozdrawiamy
zespół KAJA KOMPUTER

Polecane marki

KAJA Komputer Krzysztof Jasek

Wschowa, ul. Pocztowa 11a
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
tel: (65) 547 60 00
handlowy@kajakom.pl

Sława, ul. Waryńskiego 43
Oddział czasowo nieczynny z zachowaniem obsługi telefonicznej i realizacją zamówień z dostawą do Klienta
tel: (65) 547 60 13
handlowy@kajakom.pl

chętnie pomogę
zadzwoń
(65) 547 6000