Nowe numery rachunków bankowych dla opłat abonamentowych

autor: KAJA Komputerdata: 04.08.2017kategoria: Aktualności

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem systemu automatycznej identyfikacji płatności, każdemu Klientowi został przyporządkowany indywidualny numer konta bankowego.

Od kwietnia 2012 roku prosimy o dokonywanie wpłat z tytułu należności za usługi abonamentowe na nowy numer rachunku. Nowy numer rachunku znajduje się w nagłówku faktury i jest indywidualny i stały dla każdego Klienta. Na nowe konto prosimy o kierowanie płatności za faktury dotyczące usług internetowych oraz hostingowych.

Korzystanie z tego udogodnienia ułatwi identyfikację Państwa wpłat, zapobiegnie błędom przy ich księgowaniu oraz pozwoli na bardzo szybkie i w pełni zautomatyzowane ich rejestrowanie.

Z satysfakcją możemy podkreślić fakt, że wdrożenie systemu automatycznej identyfikacji płatności nastąpiło we współpracy z Bankiem Spółdzielczym we Wschowie i polegało na uruchomieniu w systemie e-Abonent opracowanym przez naszą firmę modułu do obsługi płatności masowych – jednej z usług oferowanych przez Bank Spółdzielczy we Wschowie.

Polecane marki

KAJA Komputer Krzysztof Jasek

Wschowa, ul. Pocztowa 11a
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
tel: (65) 547 60 00
handlowy@kajakom.pl

Sława, ul. Waryńskiego 43
Oddział czasowo nieczynny z zachowaniem obsługi telefonicznej i realizacją zamówień z dostawą do Klienta
tel: (65) 547 60 13
handlowy@kajakom.pl

chętnie pomogę
zadzwoń
(65) 547 6000