Światłowodowe inwestycje

autor: KAJA Komputerdata: 25.11.2020kategoria: Aktualności

Z przyjemnością informujemy o realizacji kolejnych inwestycji, zwiększających zasięg naszej sieci światłowodowej. Zakończone zostały prace we Wschowie w obrębie ulic: Daszyńskiego, Polnej, 17 Pułku Ułanów. Większość nieruchomości, znajdujących się przy tych ulicach, znajduje się już w zasięgu naszej sieci. Wcześniej informowaliśmy o zakończeniu budowy przyłączy na obszarze „osiedla Zacisze”. Od kilku lat realizujemy usługi w technologii światłowodowej na osiedlach Jagiellonów oraz Zwycięstwa, a także w Sławie na osiedlu przy ul. Parkowej. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych. Po otrzymaniu deklaracji chęci korzystania z naszych usług, będą realizowane prace, związane z wykonaniem przyłączy na terenie Państwa nieruchomości.

Jednocześnie obserwujemy realizowaną na terenie powiatu wschowskiego inwestycję, polegającą na budowie sieci światłowodowej, dofinansowywaną ze środków publicznych z programu Polska Cyfrowa. Swoim zasięgiem obejmuje ona około 2700 gospodarstw domowych wcześniej określonych jako „białe plamy” – czyli obszary, na których nie było technicznych możliwości, realizacji usługi o minimalnej prędkości 30Mb/s. Zakres tej inwestycji został określony ponad 2 lata temu i w aktualnie realizowanym projekcie zostanie wykonany bez większych odstępstw – od wyznaczonych wówczas adresów. Przygotowana została interaktywna mapa zasięgu tej inwestycji, która pozwala na sprawdzenie z dokładnością do pojedynczego adresu, które nieruchomości zostaną nią objęte. Adres strony z tą mapą znajdziecie Państwo na końcu artykułu.

Również dlatego, że jest to inwestycja finansowana ze środków publicznych, także firma KAJA KOMPUTER będzie mogła korzystać z tej sieci, obsługując abonentów, znajdujących się w jej zasięgu. Dlatego zachęcam do kontaktu z nami, jeśli zauważycie Państwo prace w pobliżu Waszych domów. Miło nam będzie, jeśli zechcecie Państwo skorzystać z naszych usług.

Działając lokalnie, staramy się zapewniać wsparcie techniczne w znacznie większym zakresie niż konkurencyjne firmy. Liczymy także, że łatwość komunikacji z nami zachęci Państwa do wybrania lokalnej firmy, jako dostawcy usługi. Nadal będziemy równolegle inwestować w łącza radiowe. Od kilku lat wykorzystujemy w naszej sieci technologicznie zaawansowane urządzenia firmy Cambium Networks (USA), co znacząco zwiększyło dostępne możliwości techniczne i poprawiło naszą ofertę. Naszym celem jest świadczenie usługi dostępu do sieci Internet drogą radiową o parametrach zbliżonych do technologii światłowodowej, na możliwie największym obszarze.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług telekomunikacyjnych (Internet/Telewizja/Telefon) na naszej stronie: www.kajakom.pl. Przygotowaliśmy tam dostępny OnLine KONFIGURATOR USŁUG, który powinien Państwu ułatwić wybranie odpowiedniej usługi, wstępnie informując o dostępnych w danej miejscowości technologiach.

Z zasięgiem realizowanej inwestycji POPC (Program Operacyjny Polska Cyfrowa) możecie Państwo zapoznać się poprzez stronę: https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 65 547 6000 lub poprzez e-mail: handlowy@kajakom.pl

Polecane marki

KAJA Komputer Krzysztof Jasek

Wschowa, ul. Pocztowa 11a
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
tel: (65) 547 60 00
handlowy@kajakom.pl

Sława, ul. Waryńskiego 43
Oddział czasowo nieczynny z zachowaniem obsługi telefonicznej i realizacją zamówień z dostawą do Klienta
tel: (65) 547 60 13
handlowy@kajakom.pl

chętnie pomogę
zadzwoń
(65) 547 6000