Światłowody w powiecie wschowskim

autor: Karol Dębickidata: 20.06.2022kategoria: Aktualności

Światłowód w Twoim domu od KAJA Komputer?

Nie masz pewności czy możesz podłączyć swój budynek do światłowodów prowadzonych w ostatnim czasie przy Twojej posesji przez naszą firmę KAJA Komputer? Odpowiemy poniżej na kilka pytań, które otrzymywaliśmy przez naszych klientów w ostatnim czasie. 

Czy światłowody, które były wykonywane przez firmę zewnętrzną przez ostatni rok w powiecie wschowskim pozwalają na podłączenie się przez waszą firmę?

Tak, oczywiście istnieje możliwość podłączenia usługi przez Nas, ponieważ inwestycja została sfinansowana przez Unię Europejską i mamy możliwość podłączania usługi na światłowodach, które zostały doprowadzone do Państwa posesji.

Jaki jest koszt najtańszego abonamentu?

Koszt najtańszego abonamentu wynosi 59 zł. + 15 zł. za budynek jednorodzinny. Dodatkowo jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł.. Żadnych więcej kosztów Państwo nie ponosicie. W ofercie do wyboru mamy 3 różne abonamenty 300, 600 i 1000 Mbps.

W jaki sposób mogę zgłosić się do Was, aby uzyskać więcej informacji?

Każdy kanał kontaktu jest dobry, jednak preferowany kontakt telefoniczny 65 547 6000 lub e-mail handlowy@kajakom.pl. Taki sposób pozwala odpowiedzieć nam na wszystkie Twoje pytania.

Nie mam doprowadzonego światłowodu do swojej posesji, co mam teraz zrobić?

Nie martw się. Staramy się pomóc i do każdego naszego klienta podejść w sposób indywidualny – wystarczy się skontaktować z nami.

Gdzie znajdę pełną ofertę na Internet?

Ofertę znajdziesz na stronie https://kajakom.pl/oferta/dla-domu/internet-swiatlowodowy/dostep-do-internetu-swiatlowodem-popc. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się się z ofertą Internetu bezprzewodowego, którym uzupełniamy miejsca niedostępne dla sieci światłowodowej www.kajakom.pl/konfigurator.

Co oznacza stwierdzenie "bez limitu danych"?

Limitowana jest jedynie prędkość Internetu, a nie ilość pobierania przez Ciebie danych. W prostych słowach, prędkość Internetu możesz regulować zmieniając abonament, bez utraty możliwości pobierania danych do woli zarówno korzystając z Internetu bezprzewodowego jak i światłowodowego (z nami nigdy nie spotkasz się z komunikatem o końcu pakietu danych).

Dlaczego Internet bezprzewodowy?

Niższa cena pakietów, a po co przepłacać? Dodatkowo masz możliwość przeniesienia łącza, prostą instalację, a jednocześnie swobodne przejście na światłowód w każdym momencie trwania umowy.

Internet, Telewizja & telefonia VoIP obsługiwany i serwisowany przez lokalnego operatora. ZAPRASZAMY:)

internet światłowodowy (1)

Polecane marki

KAJA Komputer Krzysztof Jasek

Wschowa, ul. Pocztowa 11a
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
tel: (65) 547 60 00
handlowy@kajakom.pl

Sława, ul. Waryńskiego 43
Oddział czasowo nieczynny z zachowaniem obsługi telefonicznej i realizacją zamówień z dostawą do Klienta
tel: (65) 547 60 13
handlowy@kajakom.pl

chętnie pomogę
zadzwoń
(65) 547 6000