Usługi hostingowe – nowa jakość

autor: KAJA Komputerdata: 04.08.2017kategoria: Aktualności

Pragniemy poinformować Państwa o zmianach, jakie zostaną wprowadzone w zakresie usług hostingowych.

Od kilku lat w naszej firmie lokowane były serwery i infrastruktura związana z utrzymaniem stron WWW i kont e-mailowych współpracującej z nami firmy InterBit.

KAJA Komputer wspomagała techniczną opiekę oraz zapewniała łącze dla serwerów InterBit. W wyniku umowy zawartej pomiędzy InterBit a KAJA Komputer od 1 kwietnia br. także pomoc techniczna, fakturowanie i rozliczenia dotyczące usług hostingu i domen internetowych będą realizowane przez firmę KAJA Komputer. Działalność hostingowa prowadzona równolegle z obsługiwaną siecią dostępową jest naturalnym uzupełnieniem naszej oferty i mieści się w posiadanych kompetencjach.

Zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni przez InterBit i przejęcie całkowicie obsługi świadczonych usług hostingowych będzie dla nas mobilizacją do dalszego podnoszenia jakości naszych działań.

W efekcie tej zmiany nastąpi sukcesywna migracja usług na nowe serwery oraz znaczne zwiększenie ich funkcjonalności głównie poprzez zapewnienie nowoczesnego interfejsu graficznego pozwalającego na samodzielne administrowanie przez Państwa swoimi usługami.

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem usług hostingowych.

Polecane marki

KAJA Komputer Krzysztof Jasek

Wschowa, ul. Pocztowa 11a
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
tel: (65) 547 60 00
handlowy@kajakom.pl

Sława, ul. Waryńskiego 43
Oddział czasowo nieczynny z zachowaniem obsługi telefonicznej i realizacją zamówień z dostawą do Klienta
tel: (65) 547 60 13
handlowy@kajakom.pl

chętnie pomogę
zadzwoń
(65) 547 6000