Fotowoltaika

EkoENERGIA – dobro ze słońca

1. Oferta

Skontaktuj się z nami przez formularz, podając dane kontaktowe. Na podstawie kwoty z rachunku za prąd, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę instalacji, dopasowaną do Twoich potrzeb.

2. Projekt

Jeśli będziesz zadowolony z projektu, podpiszemy umowę na Twój nowy system fotowoltaiczny. Ilość i moc paneli będzie zależeć od Twoich potrzeb.

3. Montaż

Przed instalacją sprawdzimy Twój system PV, warunki jego instalacji zgodnie z projektem i terminem. Wszystkie formalności z Tauronem i wnioskiem „Mój Prąd” załatwimy dla Ciebie.

Formularz kontaktowy

Błąd: Super Forms could not find a form with ID: 2418

Skontaktuj się z nami!

65 547 6000

handlowy@kajakom.pl

Dlaczego MY?

Zapewniamy kompleksową usługę
Wypełnimy i złożymy w Twoim imieniu wniosek o przysługujące Ci dofinansowanie w wysokości 5000 zł.
Przyłączenie nowej mikroinstalacji fotowoltaicznej do sieci również jest po naszej stronie. Po zakończeniu prac wysyłamy do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) wniosek o podłączenie nowej mikroinstalacji. Dopiero wtedy OSD zamontuje u Ciebie dwukierunkowy licznik prądu.
Jeśli mieszkasz w Polsce południowej będzie to firma TAURON.

Obsługa przed, w trakcie i po montażu
Zainstaluj system z marką, której możesz zaufać i która będzie Cię wspierać przez całą Twoją słoneczną przygodę.

Montujemy sprzęt wiodących marek
Staramy się, aby montowane przez nas instalacje spełniały wszelkie oczekiwania, dlatego korzystamy z paneli i falowników najlepszych i sprawdzonych marek.
Panele: JASolar, Jinko Solar, Longi, Canadian Solar, LG
Falowniki: HUAWEI, Solar Edge, Fronius, SMA

Taniej energię produkować, niż ją kupować
Inwestycja w fotowoltaikę może przynieść 20% zwrot w skali roku. Oznacza to, że nieduża instalacja rzędu 3 kW, powinna się zwrócić całkowicie w przeciągu 5-6 lat. Tak szybki zwrot jest możliwy dzięki dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) w programie „Mój Prąd” oraz „Czyste Powietrze”.

Stosowanie ekologicznych źródeł energii
Z perspektywy historycznej XX wiek był stuleciem paliw kopalnych. Wszystko wskazuje na to, że wiek XXI będzie wiekiem energii słonecznej. Ostatnie dziesięciolecia to systematyczne odchodzenie od węgla, najbrudniejszego z paliw i najgroźniejszego dla klimatu.
Właśnie dążenie do pozyskiwania czystych, nieszkodzących klimatowi źródeł energii jest siłą napędową transformacji, która wprowadza świat w wiek Słońca. Postępy w przebudowie światowej gospodarki energetycznej są dobrze widoczne. Zmiany postępują o wiele szybciej, niż można był się spodziewać jeszcze kilkanaście lat temu. W dużej mierze są one napędzane twardymi dowodami naukowymi, że klimat Ziemi autentycznie się ociepla, a przyczyną tego jest spalanie paliw kopalnych. Poza oczywistymi korzyściami finansowymi w postaci niższych rachunkach za prąd, każdy użytkownik energii słonecznej wpływa na zmniejszenie zużycia węgla, który nadal pozostaje on w Polsce głównym paliwem energetycznym.

Realizacje instalacji fotowoltaicznych


Polecane marki

KAJA Komputer Krzysztof Jasek

Wschowa, ul. Pocztowa 11a
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
tel: (65) 547 60 00
handlowy@kajakom.pl

Sława, ul. Waryńskiego 43
Oddział czasowo nieczynny z zachowaniem obsługi telefonicznej i realizacją zamówień z dostawą do Klienta
tel: (65) 547 60 13
handlowy@kajakom.pl

chętnie pomogę
zadzwoń
(65) 547 6000